Yalancı Bahar 12. Bölüm Geniş Özeti 24 Eylül 2017


Yalancı Bahar 12. Bölüm Geniş Özeti

Mukund’un annesi RK’nin neden davetsiz olarak nişana geldiğini, RK ile Madu’nun arasında nasıl bir ilişki olduğunu sorar. Roma muhabirlerin haberleri her zaman çarpıttığını söyler. Bayan Dixit ben muhabirleri, sizin dünyanızı tanımam, biz devletin basit memurlarıyız siz ise oyuncusunuz şeklinde konuşmaya devam eder. Sizin dünyanız hem sahte hem de yalanlar dolu diye söyler. Madu gelir ve bayan Dixit’e onun üzüntüsünü kendilerinin de yaşadığını söyler. Bayan Dixit Madu’ya namusu ile ilgili laflar söyler herkes şok içerisindedir. Mukund, annesini susturmaya çalışsa da başarılı olamaz.

yalancı bahar 12. bölüm geniş özet
yalancı bahar 12. bölüm

Bayan Dixit gittikten sonra Malik Madu7ya destek olmaya çalışır. Padmini, Madu’ya ona inancının tam olduğunu söyler. Madu, insanların dışarda saçma sapan konuştuğunu ve kaybettikleri şeylerin olduğunu söyler. Malik her şeyin yoluna gireceğini ve ağlamamasını ister. Gerçekleri onların bildiğini ve dünyanın da gerçekleri er geç öğreneceğini söyler.

yalancı bahar 12. bölüm geniş özet
yalancı bahar 12. bölüm

 

RK yaptıklarını yeterli görmez ve Madu’yu daha fazla mahvetmek istediğini söylemektedir. Bayan Dixit RK’yı arar ve istediklerini yaptığını söyler. RK, madu’nun ağlayıp ağlamadığını sorar. Bayan Dixit, Madu’nun ağlamasını sular seller gibi diye tanımlar. RK bu akşam olanların onu daha kötü yapacağını söyler.

yalanci-bahar-12-bolum
yalanci bahar 12 bolum

Madu, Malik’e bir doktora gözükmesini tansiyonunun devamlı çıktığını söyler. Malik ise sadece ilaçlarını getirmesini ister. Malik bu fotoğrafların kim ve ne sebeple basına verildiğini sorar. Roma, trishna ve Malik bu fotoğrafların nasıl çekildiğini düşünürler. Roma ve trishna RK’dan şüphelenmemektedir ve RK’nın bir düşmanının bu işi yaptığını düşündüklerini söylerler.

yalanci bahar 12 bolum
yalanci bahar 12 bolum

Ev halkı insanların kendilerine inanmasına rağmen RK’nın sözüne inanacaklarını söylerler. Malik, Madunun elini tutarak RK’nın evine doğru yola çıkar. RK ise evinde bittu ile konuşmaktadır ve Madu’nun ayağına geleceğini söylemektedir. Telefon çalar ve telefonu açan Bittu, Madu ve babasının kapıda beklediğini söyler ve onları bekletir. Malik ve Madu kapıda beklerken Malik daha fazla fenalaşır. Madu Malik’e su getirir. Madu ve Malik’i kapıda beklerken onları güvenlik kamerasından RK ve Bittu seyrederek eğlenmektedirler.

yalanci-bahar-12-bolum-ozeti
Yalancı Bahar 12. Bölüm

Bittu, Malik ve Madu’yu içeriye davet eder. RK kahvaltı masasındadır. Malik gazetede çıkan haberlerden bahseder. RK hiç haberi yokmuş gibi davranır. Madu, RK’ya herkes gibi haberleri okuduğunu söyler. RK ise ben haberleri okumam haber olurum diye espri yapar. RK haberi Malik’in haberi okumasını ister. Malik haberleri okur. RK ise şaşırmış rolü yapar. RK, haberi Malik’e tekrar tekrar okutur. RK bu haberin iğrenç bir şey olduğunu söyleyerek rol yapar. RK, Bittu’ya her kanaldan her gazeteden muhabir çağırmasını ister. RK, ben bu sorunu halledeceğim der Madu ve Malik ise teşekkür ederek ayrılır. RK ise oynadıkları oyunun başarılı olduğunu düşünmektedir.

Yalancı Bahar 12. Bölüm
Yalancı Bahar 12. Bölüm

RK basın mensuplarının önüne çıkarak onları eleştirmeye başlar. Madu ve ailesi, Mukund ve ailesi dahil herkes basın açıklamasını izlemektedir. RK saçma sapan yalan haberler yaptıklarını söyler. Roma olay çözüldü diye sevinir. RK eleştirilere devam eder ve yalan haber yapıyorsunuz diye muhabirleri suçlar. RK’nın işbirlikçisi olan muhabir RK’ya bize işimizi öğretme gerçek nedir o zaman sen açıkla diye söyler. RK gazetelerde yazan herşeyin doğru olduğunu Madubala’yı sevdiğini, Trishna’nın yakında çekilecek filminde rol aldığını, annesinin ve babasının setlerde çalıştığını ve onu dava eden Madu’nun bütün ailesinin onun sayesinde yakında meşhur olacaklarını söyler. Basın mensupları ve TV başında izleyen herkes şok olur. RK daha sonra Malik’in Madu’nun öz babası olmadığını söyler ve bir şok daha yaşanır. Padmini ile Malik’in evli olmadığını açıklar. Madu’nun namusuna yetmezmiş gibi Padmini’nin de ahlaksız olduğunu söyler. Toplumun kurallarının onları bağlamadığını söyler.

Yalancı Bahar 12. Bölüm
Yalancı Bahar 12. Bölüm

 

Padmini, RK’nın bu söylediklerini duyduğunda fenalaşır. Kızlar annelerinin çok iyi biri olduğunu sakin olmasını, RK’nın söylediklerinin önemli olmadığı söyleseler de Malik sinirden köpürmektedir. RK, Madu’nun nişanlanmasına rağmen onun peşinde olduğunu söyler. RK’nın savunucusu Roma ve Trishna bile onun gerçek yüzünü görmüşlerdir. RK basına Madu ile çekilen fotoğrafları dağıtır. Mukund, evde olanlara isyan etmektedir. Bayan Dixit ise RK’nin haklı olduğunu söyleyerek Madu’yu suçlamaya devam etmektedir. Mukund annesi ile tartışır ve kendisinin mi yoksa RK’nın mı annesi olduğunu anlamadığını söyler.

Yalancı Bahar 12. Bölüm
Yalancı Bahar 12. Bölüm

Mukund’un annesi gelir ve nişanı bozar. Parmini ve Madu olanları açıklamak isteselerde onları tersler ve dinlemek istemez. Bayan Dixit oğlu Mukund’u kandırdıklarını söylemektedir. Madu olanları bayan dixsit’e anlatmaya çalışır. RK’nın cep telefonlarına yolladığı fotoğraflar geldiği zaman Bayan Dixit, fotoğrafı Padmini’ye göstererek aşağılamalarına devam eder. Malik sete gitmiş ve kapıda Bittu’ya bağırır ve RK nın nerede olduğunu sorar.

 

YALANCI BAHAR 11. BÖLÜM İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 12. Bölüm Geniş Özeti 24 Eylül 2017 (22 Yorum)

 1. RK Madhu’ya nasıl iftara atarsın kibirli şımarık küstah filim yıldızı
  Malik’e Padmini:ye yapdıklarnı aff edemiyorum Bay Rişhab kundra imtikan peşinde koşarken aşka yakalanacaksın Madubalya sırıl sıklam aşık olacaksın Madhu’nun aşkı sana iyi gelecek seni değiştirecek iyi biri olacaksın aslında Rk’a kızamıyorumda babası gözlerin ÖNÜNDE intar etti, övey babası kötü davrandı, nişanlısı para göz kadın DİPALİ övey abisiyle evlendi Rk’ın yerinde yerinde başkası olsaydı daha beterni yapardı.. )))))
  RK REPRİKLERİ
  MADHUBALA AHAA, VAŞI KEDIM, KARICIM, RK’IN ELI BELINDE OLAN KIZIN SURATI OTAMATİK GÜLMELİ HADİ ŞİMDİ GÜLSENE (WİWİ) KARICIM LÜTFEN GÜLÜMSE
  BU Diziyi çok seviyorum bu diziye tutkulu kaldım aslında diziyi güzel kılan rişhab kundra ve madhubala kundradır

 2. Serpilim iyiyim . ama çok yorgunum sen nasılsın bitanem Teyzesi pirensinde çok şükür iyi. Aleykum selam canım eniştenin de sana ve enişteme selamı var..
  bende seni çok ama çok seviyorum öpüyorum ?seni görüşürüz bitanem

 3. Zaram nasılsın prensesım.Kuçuk prensım.Enıstem nasıl?Enışteme selamlar.Küçük prensımı çokkk öpuyorum.Senı çok sevıyorum Zaram.

 4. İyi akşamlar MR AILESI nasılsınız?))
  Elam kankam benim çok şükür iyiyim sen nasılsın aşkım iysinizdir inşallah Sende benim için çok değerlisin kalbi güzel kankam benim
  ?ZAEL SENİ ??ÇOK??SEVİYORUM ?

 5. Elam canım okuldan sonra uyuyakalmışım.Ben çok ıyıyım.Sen nasılsın?Begum um bızı habersız bırakma.Ası yıne kayıp.Asım nerelerdesın

 6. KIZLARRRRRRRRRRRR :In-Love:
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ZARAMMM KANKAM BİRTANEM AŞKIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SENİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
  ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM
  DEGERLİ KANKAM
  KANKALARIN EN TATLISI
  KALBİ GÜZEL GÖNLÜ GÜZEL AŞKIM ALLAHIMA EMANETSİN KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL
  ELZA SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ASİCİM CANIM ARKADAŞIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ?????????????
  SERPİLİM ORKİDEM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR YORGUN OLDUGUN İÇİN YAZAMADIN KENDİNE DİKKAT ET KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ???????????????
  MAHRİCİM BİRTANEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  BEN SANA YAZMIŞTIM AMA SEN GÖRMEDİN KENDİNDEN BAHSETSENE SENİ DAHA YAKINDAN TANIMAK İSTİYORUM BAHSETMEK İSTEMESSEN ANLARIM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET
  ??????????????
  BEGÜMCÜM CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ???????????????
  MEYSELİM BİRTANEM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR NERDESİN NE YAPIYORSUN
  ?????????????
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ?????????????
  HAYIRLI CUMALAR ARKADAŞLARIM
  ALLAH’A EMANET OLUN ??? :Happy:
  :In-Love:

 7. Geçmiş olsun sedef şimdi gördüm allah rahatlık versin çokkk geçmiş olsun canım ❤️❤️ ???❤️❤️ablalarım nerdesiniz ya benim internetim bitti biticek siz yoksunuz

  • BEGÜMÜMMM BİRTANEM BEN GELDİM SEN GİDİYORSUN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
   SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
   KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
   :In-Love:

 8. Teşekkürler ekrem abi abloşlarım hayde gelin ama ben gidiyorum by