Yalancı Bahar 13. Bölüm Özeti 30 Eylül 2017


Yalancı Bahar 13. Bölüm Özeti

Yalancı Bahar 13. Bölüm Özeti 30 Eylül 2017 Malik, stüdyonun önüne gelmiş ve RK ile yüzleşmek istemektedir. Bittu stüdyonun önüne çıkar ve güvenliklere onu dışarı atmaları emrini verir. Güvenlikler, Malik’in üstüne yürür ve onu tutmak isterler ama Malik kapıda ki güvenlikleri bir bir döverek içeri girer. Bittu korkudan içeri kaçar ve içerdeki güvenliklere onu durdurmaları emrini verir. İçeri giren Malik onu engellemeye çalışan güvenlikleri de döver. Bunlar olurken RK hiçbir şey yokmuş gibi sette bateri çalmaktadır. Malik Bittu’nun gırtlağına çöker ve RK’in yerini öğrenmek ister. Bunu fırsat bilen bütün güvenlikler üstüne çullanır ve onu tutarlar. O sırada RK merdivenlerden inerek gelir.

yalancı bahar 13. bölüm geniş özet
yalancı bahar 13. bölüm geniş özet

RK, Malik’e aynı kızı gibi olduğunu, Madubala’nın da kendisi gibi hırçın olduğunu söyler. Ama böyle bir şey olamayacağını Madubala’nın onun kızı olmadığını söyler. Malik daha fazla sinirlenir ve korumaları sürükleyerek RK’nın üstüne gitmeye başlar. Malik korumaların elinden kurtulur ve onları döverek merdivenden aşağı atar. Malik tam RK ya ulaşmış iken korumalar arkadan demir sopalarla Malik’e vurmaya başlarlar.

yalancı bahar 13. bölüm geniş özet
yalancı bahar 13. bölüm geniş özet

Malik kötüleşir ve yere düşer. Bittu, korumalara onun bütün kemikleri kırılasıya kadar onu dövmelerini emreder. Korumalar onun ayılmadığını söyler. Bittu ise ayıltın sonra bayılasıya kadar tekrar dövün diye söyler. Padmini, Roma, Trishna ve Madu Malik’i merak etmektedirler. Bir komşuları Şimşir’in RK’nın setine gittiğini söyler. Trishna ve Madu hemen sete giderler. Bittu korumalara onu dövmeye devam etmeleri için baskı yapmaya devam etmektedir. Trishna ve Roma her yerde Malik’i ararlar. Padimini ise evde Roma’nın neden ağladığını sorgulamaktadır. Bittu, kendinden geçmiş halde olan Malik’i bırakır ve gider. Trishna ve Madu karakola gider ve şikayet etmek isterler ama komiser onlara inanmaz.

yalancı bahar 13. bölüm geniş özet
yalancı bahar 13. bölüm geniş özet

Mukund, annesine oraya neden gittiğini sormak ister fakat bayan Dixit mukund’u tersler. Mukund. RK’in yalan söylediğini söylesede, annesi onun aldatıldığını söyler ve daha Madu’nun gerçek babasının kim olduğunu bilmediğini söyler. Mukund diyecek bir şey bulamaz. Sivati yolda giderken mahallesindeki serseriler ona sarkıntılık yaparlar. Mukund camdan dışarı baktığında serseriler gelinlerini onlarla da görüştürmesi gerektiği söyleyerek dalga geçerler. Mukund onlarla kavga etmek için gitmek ister ama babası onu engeller.

yalancı bahar 13. bölüm özet

Roma, Padmini ve Kızlar karakolun önünde beklemeye devam ederler. Mukund karakolu’un uzağında gözükür, Madu koşarak ona doğru ilerler. Madu, Mukund’a sarılır ama Mukund ona sarılmaz. Madu, Mukun’dan ve babasından yardım istemektedir. Mukund konuşmaz ve sonrada çok üzgün olduğunu söyler. Madu niye üzgün olduğunu sorar. Mukund ikisinin birbirine uzak olduğunu ve yanıldığını söyler ve Madu’dan ayrıldığını söyler.

yalancı bahar 13. bölüm geniş özet
yalancı bahar 13. bölüm geniş özet

 

DEVAMI GELECEK….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 13. Bölüm Özeti 30 Eylül 2017 (78 Yorum)

 1. HAYIRLI CUMALAR KIZLAR?
  Hayirli cumalar Ekrem Bey,Engin Bey..
  Neden yeni sayfalari vermiyorsunuz acaba??
  ŞIRINIMM aleykum selam bitanem?Beni bagislayin lutfen o kadar yorgun ve dalgin oluyorumki bu siteye girmeyi unutuyrm,vaktimde olmuyor..
  Sizin dizibilgi sitesine girememenize cok uzuldum.??umarim en kisa surede cozulur sorun.Sizi bekliycez..Öpuyorum Şirinim??
  Serpil hocam,Zaracim sizler nerede ve nasilsiniz??
  Herkese sevgiler

 2. Canlarım birtanelerim nasılsınız iyi misiniz
  İnşallah iyisindir
  ❤️❤️❤️❤️❤️Allahım! Bilerek veya bilmeyerek işledigimiz hatalarimizi, günahlarimizi bagsla. BizlereMerhamet buyur. süphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.”
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  ZARAMMM KANKAM BİRTANEM hamd olsun ben de iyiyim seninde iyi olmana çok çok sevindim
  ❤️❤️❤️ELZA ❤️❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Şirinim biriciğim canım yb sitesinde defnecigime selamını söyledim kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz seni çok seviyorum
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Arkadaşlar Nerdesiniz iyi misin inşallah iyisindir
  Allah’a emanet olun görüşürüz
  Hayırlı cumalar

 3. Zara ablam benim bir suru arkadaslarim kardeslerim vardi.insallah sorunu halleder Resu abi.
  Elosim biricigim ben dizi bilgi tv e giremiyorum acilmiyor kac gundir.Sonra bu site aklima geldi.bari sizinle konusabiliyorum cok sukur.Sen o siteye giriyorsan Defneye selam soylarmisin.cok ozledim hepinizi.

 4. Cümleten Günaydın hayırlı cumalar nasılsınız arkadaşlarım ve kardeşlerim :)) Şirinim canım benim onca hakaretli argolu yorumlar yayınlanyor senin GİBİ kaliteli yorumlar yazan birinin hattı engelenirmi hiç :)))
  SİZİN ölkenizden siteye girlmiyor site yönetcisi dizi bilgi TVa girergen yaşanan sorunlarla ingilencek.. inşallah en kısa zamanda sorun halolur :)))
  Elam kankam benim hamdolsun iyiyim sen nasılsın Aşkım
  ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM

 5. Canlarım birtanelerim nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir
  ?????????????️??️
  Kimleri görüyorum ❤️ ŞİRİNİMM ? hoş geldin gülüm nasılsın iyi misin inşallah iyisindir nerdeydin neden yazmadın seni özlemişim
  ??Serpilim orkidem
  ??ASİMM canım arkadaşım
  ??Begümcüm ablasının güzeli
  ??Zarammm kankam benim birtanem aşkım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir
  ❤️❤️❤️ELZA ❤️❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ???
  EKREM BEY Engin bey
  Sizler nasılsınız iyi misiniz
  ???
  Allah’a emanet olun görüşürüz
  İyi akşamlar ???

 6. İyi?? geceler?? tatlı ??rüyalarrrrrrrrrr ??canım ??canım?? canım?? abloşlarım ekrem abi?? engin abi ?? allah?? rahatlık ??versin ??bay bay ??

 7. Şirinim hoş geldin sefalar getirdin nerelerdeydin sen özlettin kendni
  Bitanem biz gire biliyoruz da sizin ölkenizden (Türkmenistan ) dizi bilgi TV giremeyorsnuz Mahri de giremiyormuş Resul bey mail attın size yardımçı olacakmış öyle dedi dizi bilgi TVın mail adresni biliyormusun? :))

  • Zarinom ablam bilmiyorum ablacim.Bende sizi cok ozledim.
   Begum biricigim nasilsin.Ay ben cok oldu engellenmis gibi adresi degisdimi yoksa sitenin

 8. Ve aleykümselam zara abla hep iyi ol oooooo kimleri görüyorum şirin ablllllaaaaaa hoş geldinnnnnn iyiyim ablaaaaa sen nasılsın? Evet ben öbür siteye girebiliyorum ??

 9. Selam kizlar.Zara ablam Begumcim Elosim Serpil ablam nasilsiniz iyimisiniz.Kizlar ben dizi bilgi tv e giremiyom acilmiyor site hic.sonra burasi aklima geldi.siz girebiliyormusunuz.

 10. İyi geceler tatlı rüyalar ablalarım serpil abla iyiyim çok şükür sen nasılsın ela abla iyiyim çok şükür sen nasılsın zara abla iyiyim çok şükür sen nasılsın günümmm eh işte yorgunum okadar sebin günün nasıl geçti ?????

 11. ❤️❤️❤️❤️ZARAMMMMMMM❤️❤️❤️❤️
  KANKALARIN EN TATLISI
  İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN HAMD OLSUN BENDE İYİYİM AŞKIM
  ❤️❤️❤️ELZA ❤️❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ALLAH’A EMANET OL ❤️❤️❤️

 12. İyi günler MR ailesi nasılsınız?
  Elam kankam benim hamdolsun iyiyim sen nasılsın Aşkım
  ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM)))
  Serpilim Allah razı olsun iyiyim sen nasılsın bitanem))))
  Begümcüm nasılsın günün nasıl geçdi?

 13. Bayanlar baylar nasılsın iyi misin inşallah iyisindir
  ELZA SENİ ÇOK SEVİYORUM
  Kendinize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz
  Güzel Birgün geçirmeniz dileğiyle görüşürüz

 14. HERKEZE KOCAMAN GÜNAYDINNNNNNNN KİMSE YOK YİNE BA BAYYYYY BENDE GİDİYORUMMMMMMM..??

 15. İyi akşamlar ????? zara abla iyiyim çok şükür sen nasılsın? ekem abi nasılsın ?
  serpil abla nasılsın? asi abla nasılsın? ela abloşum nasılsın ? defne abla nasılsın? ya herkez kayboldu!!!? Neyse bende ufaktan kaçıyım bari ? iyi akşamlarrrrrrrrrrr…… ???

 16. Ekrem bey Allah razı olsun Ben de iyiyim :))
  Elam kankam benim nerdesin sen diyer sitede de yoksun inşallah iyisindir

 17. Günaydın Hayırlı sabahlar Ekrem bey Engin bey nasılsınız? :))
  Elam Serpilim Begümcüm Defnem Asim nasılsınız?

 18. Serpil ablam ☺️☺️kendini çok yorma sen çok temiz kalpli bi insansın ☺️☺️allah işlerinde kolaylık versin sana ela ablama ☺️☺️defne ablama ☺️☺️zara ablama ☺️☺️çalışan herkeze birde banada ?? neyse ablam kendine çok dikkat et çok yorulma ben yatıyorum iyi geceler tatlı rüyalarrrrrrrrrr… ?????

 19. Elam .Zaram.Begum um ben çok ıyıyıyım.Okul.ev.yemek bır de mısafır oluyor bazen yetısemıyorum.Ama her zaman aklımdasınız.Sızı çok sevıyorum.Asımmmm nerelerdesın.Mahrım de yok.Sedef de yok. say say bıtmeyecek .En ıyısı kızlar nerelerdesınız?

 20. İyi günler abloşlarım zara abla iyi olmana sevindim hep iyi ol serpil abla iyi olmana sevindim hep iyi ol teşekkürler sanada kolay gelsin ela ablam iyiyim çok şükür sen nasılsın abloşlarım size bi haberim var aamir khan 4 ekimde Türkiyeye geliyor yeni filiminin tanıtımları için üstelik filim türkiyedede 20 ekimde vizyona giricekmiş neyse ben öbür siteyede bi haber veriyim sonra işime dönücem

 21. Zarammm kankam benim aşkım hamd olsun bende iyiyim
  Senin iyi olmana çok sevindim hep iyi ol güzel yüzün hep gülsün birtanem
  ELZA SENİ ÇOK SEVİYORUM

 22. Merhaba arkadaşlarım ve kardeşlerim nasılsınız?))
  Begümcüm iyi olmana çok sevindim. Bende çok şükür iyiyim Bende seni çok seviyorum güzel kardeşim :))
  Serpilim nasılsın? Kolay gelsin bitanem

 23. Serpilimmm orkidem nasılsın iyimisin inşallah iyisindir canım
  Evet seninle fasla konuşamıyoruz
  Seni çok seviyorum
  Yorgunluktan çok yazamıyorsun biliyorum
  Sen yazdıgın zaman ben yokum ben yazdıgım zaman sen yoksun
  ????
  Begümcüm canım kardeşim nasılsın iyi misin inşallah iyisindir
  ASİM canım arkadaşım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir
  ????
  ZARAMMM KANKAM BİRTANEM AŞKIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️ELZA❤️❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ???
  Kızlar hepizi çok seviyorum
  Herşey gönlünüzce olsun
  Kendinize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz ??

 24. Begum um canım ben çok ıyıyım.Okuldayım.Bıcırıklarla resım yapıyoruz.Eve dondugumde yazarım.Senı çok sevıyorum.Sana da kolay gelsın canım.Allaha emanet ol.

 25. Günaydınlar abloşlarım nasılsınız serpil ablammm zara ablammmm ela ablam asi ablammm ekem abi engin abi zara ablam ela ablam iyiyim çok şükür sizler nasılsınız sizi çok seviyorum

 26. Arkadaşlarım kardeşlerım Engın ve Ekrem Bey ıyı geceler.Yarın okul var.Ben kaçar.Iyı ve keyıflı bır gune uyanmanız dılegıyle

 27. Herkese merhaba nasılsnız? :))
  Elam kankam benim Allah razı olsun çok iyiyim sen nasılsın Aşkım
  ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM))))

 28. Elam prensesım.Senınle karşılıklı yazışmayalı uzun zaman oldu.Bır turlu denk gelemedık.Ben çok iyıyım.İş guç ev derken zaman çok hızlı geçıyor.Sızı çok özluyorum.Senı çok sevıyorum.Sen nasılsın?Hastaydın iyileştın mı?

 29. Günaydın günaydın günaydın
  Sitemizin birtaneleri
  ❤️❤️❤️
  ZARAMMM KANKAM BİRTANEM AŞKIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  aleykümselam
  ❤️❤️ELZA ❤️❤️ SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ❤️❤️❤️
  Serpilim orkidem nerdesin nasılsın iyimisin inşallah iyisindir yorgun oldugun içinmi yazamıyorsun yoksa hastamısın seni merak ediyorum allaha emanet ol
  Asicim canım arkadaşım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir
  ❤️❤️❤️
  Begümcüm ablasının güzeli nasılsın iyimisin inşallah iyisindir canım
  ❤️❤️❤️
  Güzel pazar günü geçirmeniz dileğiyle
  Allah’a emanet olun görüşürüz ?????️?

 30. Sanda iyi geceler Begümcüm
  Cümleten hayırlı geceler tatlı rüyalar Allah’a emanet olun görüşürüz

 31. İyi geceler abloşlarım ?abilerim? nasılsınız ? ben çok yorgunum yatıyorum zara ablam ?ela ablam? iyiyim çok şükür sizler nasılsınız? serpil ablammm nasılsın ? sende bu gün tatlidi ah keşke bendede öyle olsa ?? iyi hafta sonları abloşlarım sizi seviyorum yarın bol bol yazarım işim yok tatlı rüyalarrrrrrrrrr?

 32. Elam kankam benim iyi olmana çok sevindim bende çok şükür iyiyim
  Zinetminde sana size çok salamı var
  ZAEL seni çok seviyorum))))
  Serpilim hep iyi mutlu huzurlu ol bitanem bende hamdolsun iyiyim

 33. Gunaydın Zaram.Gunaydın kardeşlerım.Ben çok ıyıyım.Evdeyım.İnternette takılıyorum.Sızler nasılsınız?

 34. Cümleten günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlarım ve kardeşlerim nasılsınız iysinizdir inşallah gününüz aydın neşeniz bol olsun

 35. BEGÜMÜMMM KÜÇÜK KARDEŞİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÖZLERİNMİ KAPANIYOR İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM
  ??
  SERPİLİM ORKİDEM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  YORGUN OLDUGUN İCİN YAZMIYORSUN BİLİYORUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET
  ??
  ASİCİM CANIM ARKADAŞIM NERDESİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ???
  ENGİN BEY NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ???
  EKREM BEY HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM
  İYİ OLMANIZA SEVİNDİM

 36. Zaram.Elam.Begum um hepınızı çok sevıyorum.Zaram çok şükür ıyıyım.Sızı çok özledım

 37. ❤️❤️ZARAMMM ❤️❤️ KANKAM BENİM BİRTANEM AŞKIM TEŞEKKÜR EDERİM NEZLE OLDUM AMA ŞİMDİ DAHA İYİYİM
  SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️ZİNETCİM CANIM NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR BENDE SELAM SÖYLE ONU ÖZLEDİĞİMİ SÖYLE ONU ÇOK SEVİYORUM
  HEP MUTLU OLSUN GÜZEL YÜZÜ HEP GÜLSÜN
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️ELZA ❤️❤️ SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ❤️❤️

 38. Hoş buldum abloşlarım? iyi olmanıza? çok? sevindim ? heppppppppppp ?mutluuuuuuu ?olunnnnnnn? ben öbir sayfalara giremedim uykusuzluktan gözlerim kapanıyor resmen çok yorgunum sizi seviyorum allaha emanetsiniz ?? tatlı rüyalar ??

 39. Begümcüm hoş geldin iyi olmana sevindim bende çok şükür iyiyim :))))
  Serpilim canım arkadaşım nasılsın iyimsin bitanem :)))
  Elam kankam benim sen hasta mı oldun kıyamam sana çok geçmiş olsun kendine çok çok iyi bak aşkım
  ZAEL (люблю тебя) (love you) ( SENİ SEVİYORUM)

 40. Herkeze iyi akşamlar nasılsınız bakalım ben geldim bu sefer temelli internet yüklettim şimdi eve gidiyorum zara ablam ??ben iyiyim sen nasılsın? ela abloşum?? ben iyiyim de sen hastamı oldun biraz geç oldu ama geçmiş olsun canım abloşum serpil abla ??nasılsın? asi abla ??nasılsın? Defne abla sen nasılsın? ?? engin abi ??ve ekrem abi ??sizler nasılsınız?

 41. Merhabalar hayırlı cumalar.
  Nasılsınız Arkadaşlarım ve kardeşlerim?))))
  Elam kankam benim hamdolsun iyiyim sen nasılsın? aşkım
  Kayınvalidem dün gitti)))
  İşdeyim çok yoğunum yarın hafta sonu bol bol yazarım inşallah))
  ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM SANA SIMSIKI SARILIYORUM VE ÖPÜYORUM GÖRÜŞÜRÜZ BİTANEM

 42. Arkadaşlarım Nerdesiniz nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir
  ?????????????
  Zarammm kankam benim birtanem aşkım nerdesin nasılsın iyimisin inşallah iyisindir
  Kayın validen sizdemi onun için mi yazamıyorsun yoksa yorgun oldugun içinmi
  ❤️❤️❤️ELZA ❤️❤️❤️ SENİ ÇOK çok Seviyorum kendine iyi bak allaha emanet ol
  ?????????????
  SERPİLİM orkidem nerdesin nasılsın iyimisin inşallah iyisindir ögrencilerinmi seni yoruyorlarmı
  Seni çok seviyorum
  ??????????????
  ASİMM canım arkadaşım nerdesin nasılsın iyimisin inşallah iyisindir seni çok seviyorum
  ?????????????
  Begümcüm birtanem nerdesin nasılsın iyimisin inşallah iyisindir internetin mi bitti onun içinmi yazamıyorsun
  Seni çok seviyorum
  ????????????
  DEFNEM ruhumun ikisi kelebeğim ahiretligim komşu kızı nasılsın iyi misin inşallah iyisindir
  Hasta oldugun için yazamıyorsun nadide gülüm
  Kendine iyi bak benim içinde kendine iyi bak
  Seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  Çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  Seviyorummmmmmmmmmmmmmm
  KOMŞU KIZI
  ❤️❤️❤️ELAM ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️
  ??????????????
  ENGİN BEY
  EKREM BEY
  SİZLER NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ?????????????
  ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 43. Cümleten günaydın hayırlı sabahlar. Arkadaşlarım ve kardeşlerim nasılsınız iysinizdir inşallah gününüz aydın neşeniz bol olsun))))
  Serpilim canım arkadaşım sen çağırırsınızda ben gelmezmiyim canım sana AFFİYET olsun bitanem)))
  Okuldamısın Bıcırıklar seni yoruyorlarmı?
  Asim biriciğim nerdesin

 44. Zarammm kankam aşkım
  ELZA SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ??
  Serpilim orkidem
  ??
  Engin bey
  ??
  Güzel dualarınız için teşekkür ederim
  Kendimi halsiz hissediyorum
  Kendinize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz
  Herşey gönlünüzce olsun allahıma emanetsiniz
  İyi geceler tatlı rüyalar

 45. Mukund Madhu’nun en çok ihtiyacı oldğu bir anda sırtını nasıl düner nasıl ayrılır Mukund korkak tavuk ah zavallı Madhum Ah Rk ah ne çektirdin Madhu ya

 46. Elam kankam benim çok geçmiş olsun kendine çok çok iyi bak aşkım
  ZAEL SENİ ÇOK SEVİYORUM))))
  BEGÜMCÜM HOŞGELDİN nasılsın İNTERNETİN Mİ BİTTİ SENIN))
  Ve Aleykum selam Asim iyi olmana çok sevindim))))
  Serpilim hamdolsun sen nasılsın bitanem iysindir inşallah

 47. SİTEMİZİN GÖNLÜ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KUSURUMA BAKMAYIN NEZLE OLDUM NANE LİMON KAYNATIP İÇİYORUM ONUN İÇİN YAZAMADIM
  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ELZA SENİ ÇOK SEVİYORUM

 48. İyi günler abloşlarım ekrem abi engin abi nasılsınız ben geldim ama hemen geri gidiyorum sizi özledim ama daha yükletemem sizler neler yapıyorsunuz bakalım gerçi herkez çalışıyo ben kafeden bağlandım şifresi wifinin arkasında ya ordan baktım neyse abloşlarım ben kaçar ??????

 49. Günaydın Asim Hamdolsun iyi deyelim iyi olsun sen nasılsın biriciğim))))) :)))
  Cümleten günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlarım ve kardeşlerim nasılsınız Gününüz aydın neşeniz bol olsun

 50. Iyi gecelerrrrrr…
  Zaram demek burdasin bende diyer sitede seni goremiyince merak ettim nasilsin
  Ekrem bey selam nasilsiniz kac gundur buraya giremiyorum ozledim buralari

 51. Zaram yorumundan sonra rahatladım.Sen hep ıyı ol.Defnem canım şükür iyıyım.Yorgunluk var ama mutluyum.Engın allah kolaylık versın.Ekrem bey ben çok iyıyım.Okul çok eglencelı geçıyor.Çocuklarla yakın olmak benı çok mutlu edıyor.Hepınıze hayırlı geceler dılıyorum

 52. İyi akşamlar arkadaşlarım ve kardeşlerim nasılsınız iysinizdir inşallah)))
  Serpilim geldim burdayım Kayınvalidem geldi ona şeiri gezdirdim birde bu aralar çok yoğun çalışyorum ve çok yoruluyorum ama iyiyim allah bugünümü aratmasın sen nasılsın iyimsin bitanem

 53. MERHABALAR:))
  Özet harika olmus.Editor beyleri tebrik edip,saygilarimi arz ediyorum ?
  Nasillar herkes hersey yolunda mi?
  Serpil hocam nasilsiniz ogrencileriniz sizi üzmüyorlar insallah?Bende memur olmanin zorlugunu ve yogunlugunu yasiyorum.Bu ara herkesi ihmal ettim..
  RK ya sana soyluycek söz bulamiyorum.Ben normalde de duygularini zirvede yaşayan,sevdi mi delicesine seven,ofkelendi mi yanardaga dönusen surprizlerle dolu tutkulu insanlari cok severim.Ama RK sen cok sınıri aşiyorsun.Madhu sana 104 tokat atsa az.Dua et onun gibi sabirli bi kadina denk geldin.Ben olsam kapimda pas pas yapardim seni.Ölmek için Allahina yalvarirdin..ama yinede cok sempatiksin?

 54. Kızlar neredesınız?Arkadaşlarım kardeşlerım Engın ve Ekrem Bey nasılsınız?Zaram bugun hıçbır yerde yok.İnşallah bır problem yoktur.Zara nerelerdesın