Yaparsın Aşkım Başvuru Nasıl Yapılır Fox Tv


Fox tv ekranlarında 2018 yılı ile birlikte yeni yarışma Yaparsın Aşkım 1 Ocak 2018 de ekranlara gelmeye başladı. Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni yarışmaya nasıl katılınacağı ve Yaparsın Aşkım programında yarışmacı olunacağı ise merak konusu oldu.Yaparsın Aşkım Başvuru Nasıl Yapılır Fox Tv internet sitesinden aşağıda yer alan form yardımı ile yapılmaktadır

Dizi Haber Sitesi  İsrailli Gazeteci Erdoğan'ı Nasıl Sıkıştırdı? Ne Sordu?

 

yaparsin-askim-basvuru-formu
yaparsin-askim-basvuru-formu

Ben bilmem eşim bilir programının isminin değişmiş hali olarak izleyenlerin karşısına çıkan ve sunuculuğunu İlker Ayrık ın yaptığı Yaparsın Aşkım yarışması başvuru formu ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağız.

 

Yaparsın aşkım yarışmasında birbirinden ilginç oyunlar oynanırken yarışmacılar eşlerinin bu oyunlarda ne kadar başarılı olabileceğini tahmin etmeye çalışıyorlar.Yarışmada en zor olanıda heralde acı biber yeme oyunu olsa gerek.

Dizi Haber Sitesi  Karagül 13 Mayıs 121. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

 

YAPARSIN AŞKIM  İLETİŞİM BİLGİLERİ
Yaparsan Aşkım Fox tv Telefon 0 212 414 90 00
Yaparsan Aşkım Fox tv Fax 0 212 414 97 00
Yaparsın Aşkım programında başvuruyu yapmak ve yarışmacılar arasında katılmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı takip edebilir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaparsın Aşkım Başvuru Nasıl Yapılır Fox Tv (9 Yorum)

  1. Zaram.Asim.Elam.Aysenur um.Mahrim.Ülker im .Engin ve Ekrem Bey tunaydin.Bu aralar biraz yogunum. misaflerım var.İlk olarak acayıp bır gelın gelıp gıttı.Şimdi de kayınvalıdem.Kayınpederım ve gorumcem.Facıa gibi bir tatil geçiriyorum.Sızler nasılsınız?