Yaşamdan Hikayeler 11 Eylül 2017 Cem Sünbül Annesine Kavuştu.


TV 8 ekranlarında yayınlanan Yaşamdan Hikayeler programında bir sevinç yaşandı. Yaşamdan Hikayeler Cem Sünbül Annesine Kavuştu.

yaşamdan hikayeler
yaşamdan hikayeler cem sünbül

Başladığı günden beri değindiği konularla adından söz ettiren Yaşamdan Hikayeler programına bu kez Habertürk TV’de ‘Teknolojik’ isimli programı sunan Cem Sünbül konuk oldu.28 yaşında evlatlık olduğunu öğrendiğini belirten Sünbül, 1975 yılında doğduğunu ve kendisini büyüten aileye evlatlık verildiğini açıkladı.Kendisini büyüten ailenin çocuk sahibi olamadığını ve bu nedenle bir hemşire aracılığıyla İstanbul’un en büyük kadın doğum hastanesinden evlatlık alındığını söyledi.

yaşamdan hikayeler cem sünbül annesi
yaşamdan hikayeler cem sünbül

Öz annesinin kendisini öldü bildiğini de söyleyen Sünbül, üvey teyzesi aracılığıyla kendisini büyüten ailesine verildiğini açıkladı.Sünbül bu güne kadar kendi çabalarıyla öz ailesini aradığını ve kendisini büyüten ailenin üzülmesini istemediği için onlar hayattayken aramadığını belirtti.Cem Sünbül, kendisini büyüten anne ve babasının hayatını kaybettiğini ve öz ailesini artık bulmak istediğini vurgulamıştı. Yapılan DNA testi sonucu sunucu Cem Sünbül annesine kavuşmuş oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın