Yeni Gelin Arzu Yanardağ Kimdir


Yeni Gelin Arzu Yanardağ Kimdir

yeni gelin dizisine katılan gerçek ismi Arzu Yanardağ olan yeni gelin in halası olarak katılan Asude hanım yeni geline güzel bir kolye armağan etti Asude hanımı yeni gelinin annesi hiç memlun değildi. Kalendar ağ hanımları Asude hanıma şirdan yemeği yapmak için gönderdi. Hanımlr budurumdan hiç memlun değildi ve Asude hanımın arkasından konuşmaya başladılar. Hanımlar Asude hanımı kıskanmaya başladılar.

Dizi Haber Sitesi  Yeni gelin dizisi Paella Yemeği nedir? nasıl yapılır?

Yeni gelin dizisinin on. bölümünde diziye katılan ve Kalendar Ağanın bekar olduğunu söylemesi ile dizi izleyenleri tarafından 4. Kuma mı geliyor şeklinde yorumlara ve esprilere konu olan oyuncu Arzu Yanardağ yeni gelin dizisinde Kalendar Ağaya hiç evlenmedim der bunun üzerine Kalendar ağada aynı şekilde cevap verir.

Dizi Haber Sitesi  Yeni Gelin Müsellim Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi
yeni-gelin-arzu-yanardag-kimdir


yeni-gelin-arzu-yanardag-kimdir

Yeni Gelin 19. Bölümde diziye katılan Arzu Yanardağ Kalendar Ağaya kuma mı olacak yorumları alalım 

Arzu Yanardağ Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Arzu Yanardağ İstanbul’da hayata gözlerini açmış ünlü oyuncumuzdur.Ünlü oyuncunun Babasıda kendisi gibi oyuncu olan Ferruh Beydir.Annesi Nejla hanım hemşiredir.İlkokul eğitimine Bakırköy’de bulunan ilkokulda başlamıştır.1993 tarihinde liseyi Bakırköy Anadolu Kız Lisesi’nde bitirmiştir.Boyu 1.70cm’dir.

Arzu Yanardağ kaç yaşında? 1977’li olan oyuncu 37 yaşındadır.Çocukluk zamanlarından beri televizyonlarda gösterilen dizi ile sinemaları dikkatli bir şekilde izlemiş ve oyuncu olmak istemiştir.Lise’nin bitmesinden sonra Mankenlik ajansına kayıt oldu.1 sene sonrasında ise çok tanınmış bir ajansa dahil olarak burada hem fotomellik hemde mankenlik yapmaya başladı.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın