Yeni Gelin Gökhan Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi


Yeni Gelin Gökhan Kim? Gerçek Adı?

(Mustafa Çavuş) Gökhan Kimdir?
30 Yaşında Adıyaman doğumlu tiyatro oyuncusudur. Yerel bir televizyonda sunuculuk yapmıştır. Mor Menekşeler dizisinde Necip karakterine hayat vermiştir. Azap isimi film projesinde rol almıştır. Adını Sen Koy’un set ekibinde yer almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Yeni Gelin Dizisi Afet Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Yeni Gelim Mustafa Çavuş Kim (Gökhan)

Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün sayan dizisi Yeni Gelin de karakterler yavaş yavaş açığa çıkıyor. Bugüne kadar bir çok karakterin tanıtıldığı dizide Gökhan karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Gökhan hakkında tek bilgi Gökhan’ın askerde olduğu ve evin gelini Afet’in  eşi olduğudur.

Dizi Haber Sitesi  Yeni Gelin Çoban Ferhat Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Yeni Gelin Gökhan Kim

Yeni Gelin Gökhan hakkında bilgiler geldikçe bu sayfadan paylaşılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Gökhan Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi (30 Yorum)

  1. Gökhan karakteri : 39 yaşında Adıyaman doğumlu bi süre yerel televizyon karşısında sunuculuk yapmış adını sen koy mor menekşe gibi dizilerde yer almış ayrıca tiyatro oyuncusu olan biridir

  2. bence gökhan tanımadığımız birisi olucak diyorum ben. çunku gizliliğini koruyo baksanıza süpriz olucak bizim içn inş afetime yakışır çirkin biri olmaz.bu kadar benim fikrim bu.

    • onların yeni filmi var salak onlar olurmu hiç. aklınmı yok ben anlayamadım da onlar olmaz yusuf çim in seven ne yapmaz adlı filmi var.cnm burak denizinde bizim hikaye adlı dizisi onlar asla olmaz biraz mantıklı konuş lutfen.

  3. Aşk laftan anlamaz dizisi keşke hiç bitmese ya nolur başlasın yeni gelin gelince gökhan sarp apak olsun

  4. artik gokhan gelsin. askerden. serkan cayoglu veya bugra gulsoy olabilir gokhan karahlerini veya ask yeniden de oynayan orhan karhterin can veren kisi burda gokhani oynaya bilir benim dusuncemm saygilarimla yeni gelini cok seviyoruz