Yeni Gelin Gökhan Kim


Yeni Gelin Gökhan Kim Gerçek adı Oynadığı Diziler neler diye sizde merak ediyorsanız tam yerindesiniz dizihaber sitesi olarak aradığınız tüm bu soruların yanıtlarını sizlere vermeye çalışacağız elimizden geldiği kadar. Show tv ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin Kalendar’ın asker oğlu Gökhan Kim? Yeni gelen dizisinde dizinin yayınlandığı günden bu yana belirsizliğini koruyan Gökhan Ece İrtem’in kocası olarak ekranlara sadece ismi ile gelmişti. Yeni Gelin Gökhan  Kim 30 eylül cumartesi akşamı yayınlanacak olan 18. bölümde askerden eve dönecek ve dizi severlerin merakla beklediği Gökhan karakterinin kim olduğu da böylelikle açığa çıkacak.

Dizi Haber Sitesi  Yeni Gelin Baran Testisini kırdığı Kız KimYeni Gelin Gökhan Kim

(Mustafa Çavuş) Gökhan Kimdir?
30 Yaşında Adıyaman doğumlu tiyatro oyuncusudur. Yerel bir televizyonda sunuculuk yapmıştır. Mor Menekşeler dizisinde Necip karakterine hayat vermiştir. Azap isimi film projesinde rol almıştır. Adını Sen Koy’un set ekibinde yer almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Yeni Gelin 11 Bölüm Fragmanı yayınlandı. 11 Bölüm Özeti. 10. Bölüm Özeti.

Yeni gelin dizisi ile ilgili haberlere her zaman olduğu gibi sitemiz üzerinden mümkün olduğu en kısa zaman içinde ulaşabilirsiniz.Yeni Gelin dizi oyuncuları ile ilgili olarak ayrıntılı olarak tanıtım yapmaya devam edeceğiz.Yeni Gelin Gökhan Kim
Yeni Gelin Gökhan Kim

Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun başarılı bir şekilde üstlendiği Show Tv’ ekranlarının ilgi ve merakla izlenen   Yeni Gelin dizisinde Kalendar Ağa’nın oğlu ”Gökhan”  ile ilgili merak edilen sorulardan bsazıları oyuncunun gerçek adının ne olduğudur.

Dizi Haber Sitesi  " Yeni Gelin " Esin Gündoğdu Kim? Yaşı? Boyu? Kilosu? Karakteri?
Yeni Gelin Afet’in kocası Gökhan Kim 
Yeni Gelin dizisi Gökhan Kim

Yeni Gelin Afet’in kocası Gökhan Kim 

Yeni Gelin dizisinde Ece İrtem’in canlandırdığı Afet karakterinin  kocası ve Kalendar ağanın oğlu olarak diziye katılan oyuncu  dizinin yayınlanacağı 29 Eylül akşamı herkes tarafından öğrenilecek.Yeni Gelin İnstegram Adresi ve diğer sosyal medya hesaplarına dizihabersitesi.com adresimizden ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın