Yıldızların Altında Aras (Berk Cankat) Kim? Hayatı,Sevgilisi Ve Oynadığı Diziler


Yıldızların Altında Berk Cankat Kim? Hayatı-Oynadığı Diziler-Kariyeri

Yıldızların Altında dizisinin başrol oyuncusu Aras karakterine can veren Berk Cankat dizide senaryo gereği ülkenin ünlü bir pop sanatçısını canlandıracak. Haziran isminde bir hayranı da ona ümitsiz bir şekilde aşıktır. Ancak bu aşklarına özellikle de Aras’ın babası Fikret ve Annesi Zeynep engel olacaktır. Bakalım Aras karakterimiz gerçekte kimdir. Yıldızların Altında Aras Kimdir? Yıldızların Altında Aras’ın gerçek ismi ne? Yıldızların Altında Aras’ın boyu kilosu ne? Yıldızların Altında Aras’ın oynadığı diğer diziler? Yıldızların Altında Aras nereli hepsini öğrenelim.

Dizi Haber Sitesi  En İyi Benim 5 Aralık Gülşafak Kim?

Yıldızların Altında Berk Cankat Kim Hayatı-Oynadığı Diziler-Kariyeri

Süreç Filmin yapımcılığından yeni sezon için hazırlanan dizi Fox Tv ekranlarında gösterime girecek. Yeni sezon için ses getirecek bir proje olarak lanse edilen dizinin oyuncu kadrosuda yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dizide erkek başrol oyuncusu belli oldu. Muhteşem Yüzyıl dizisinden tanıdığımız Berk Cankat Yıldızların Altında dizisinde başrol oynayacak. Şimdi isterseniz yakışıklık oyuncuyu tanıyalım…

Yıldızların Altında Berk Cankat Kim?Yıldızların Altında Berk Cankat Kim Hayatı-Oynadığı Diziler-Kariyeri4

Aslen çerkez kökenli olan oyuncu grafiker ve oyuncudur. 1984 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncunun bu merakı küçük yaşlarda ortaokul ve lise yıllarında başladı. Önce okulda tiyatro oyunlarında rol alan ünlümüz daha sonra yavaş yavaş büyük projelerde oynamaya başladı. İlk dizisi “Sana Bir Sır Vereceğim” oldu. Bu dizi ile adını duyuran oyuncu asıl çıkışı ise muhteşem yüzyıl kösem adlı dizide canlandırdığı yeniçeri acemisi rolü ile aldı.

Yıldızların Altında Berk Cankat Oynadığı Diziler?Yıldızların Altında Berk Cankat Kim Hayatı-Oynadığı Diziler-Kariyeri3

Sana bir sır Vereceğim 2013-2014

Medcezir 2014

Güzel Köylü 2014-2015

Muhteşem Yüzyıl Kösem 2015-2016

Yıldızların Altında Berk Cankat Fotoğrafları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın