Yüksek Sosyete 6 Ekim Fragmanı.15. Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Yüksek Sosyete 6 Ekim Fragmanı.15. Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Star TV de ekranlara gelen yönetmenliğini Feride Kaytan’ın yaptığı usta oyunculardan kadrosunda Hazar Ergüçlü (Cansu Koran), Engin Öztürk (Kerem Özkan), Ozan Dolunay (Mert Çalhan), Meriç Aral (Ece), Zuhal Olcay (Süreyya Koran), Aliye Uzunatağan (Bedia Çalhan), Hakkı Ergök (Metin Koran), Hülya Gülşen Irmak (Ayşen Özkan), Taner Barlas (Yılmaz Özkan), Ceyda Tepeliler (Işıl)’in bulunduğu harika bir yapımyuksek-sosyete-6-ekim-fragmani-15-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari7

Dizi Haber Sitesi  Adını Sen Koy 16 Mayıs Özeti

Yüksek Sosyete 6 Ekimde Kerem Sude’yi mi seçecek, Cansu’yu mu?

Ayrılık acısı yaşayan Cansu, kendini anlatmak istese de, Kerem onu asla dinlemez. Sürpriz bir şekilde çıkıp gelen Sude ise ikili arasındaki dengeleri değiştirir.

yuksek-sosyete-6-ekim-fragmani-15-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari2Kerem’i tamamen kaybedeceğini düşünen Cansu, Sude’nin de gelmesiyle iyice köşeye sıkışır. Diğer yandan yönetim kurulu için çalışan Mert’in imdadına yine Ece koşar. Ama birbirlerini hakkında öğrendikleri  ikisinin arasındaki uçurumu daha da belirginleştirir. Bu sırada; Metin’in tekrar Süreyya’yı kazanmaya çabalarını gören Levent, Süreyya’yı cevabı zor bir soruyla karşı karşıya bırakır.

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet 27 Mayıs Özeti

Yüksek Sosyete 6 Ekim 15.Bölüm Fragman İzle(Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın