Yüksek Sosyete Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri


Yüksek Sosyete Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yüksek Sosyyete dizisi Star tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanırken dizinin oyuncu kadrosu da merak edilmeye başlandı. Bi yapım imzalı dizide şimdilik başrol oyuncuları netlik kazandı. Baş rollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün paylaşacağı dizinin diğer oyuncuları henüz belli değil. Yeni oyuncular netelştikçe sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz. Yüksek Sosyete DizisiDizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir 2 Ağustosta Alın Kadeh Oyununu Kim Kazandı?

Yüksek Sosyete Dizisi Engin Öztürk Kimdir?

Fatmagül’ün Suçu ne Dizisindeki Selim Yaşaran karakteri ile tanıdığımız Engin Öztürk  1986 Eskişehir Doğumludur. Yakışıklı oyuncu Behzat Ç dizisinde Komiser Emre karakterini oynamış daha sonra da Star Tv nin reyting rekortmeni Muhteşem Yüzyıl dizisinde 2. Selim rolüne can vermiş son olarak da yine Star Tv de yayınlanan Hatırla Gönül Dizisinde Yusuf karakteri ile ün yapmıştır. Dizideki canlandıracağı karakterin ismi de henüz netleşmedi. Yüksek Sosyete Engin ÖztürkDizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir 5 Eylülde Kral Kraliçe Kim Oldu? Final Biletini Kim Kazandı?

Yüksek Sosyete Dizisi Hazar Ergüçlü Kimdir?

Yüksek Sosyete’nin başrolünde oynayacak olan güzel oyuncu 1992 Kıbrıs Lefkoşe doğumlu. izleyiciler Hazar Ergüçlü karakterini Kanal D de yayınlanan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol oynadığı Kuzey Güney Dizisinde ki Simay karakteri ile tanıdı. Daha sonra da yine meşhur Med Cezir Dizisinde eylül karakterine can veren güzel oyuncun son olarak da Analar ve Anneler dizisinde Kader adlı karaktere can vererek ün kazanmıştır. Dizideki canlandıracağı karakterin ismi belli olduğunda sitemizde paylaşılacaktır.Yüksek Sosyete

 

Dizi Haber Sitesi  2 Mart Beni Affet 1131. Bölüm Özeti? Ajda Bulunabilecek mi?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yüksek Sosyete Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (5 Yorum)