Yüz Yüze Ender (Rüzgar Aksoy) Kim? Gerçek Adı, Sevgilisi Boyu, Kilosu, Oynadığı Diziler?

0
10
Yüz Yüze Show oyuncuları izle
Yüz Yüze Ender Kim

Yüz Yüze Ender (Rüzgar Aksoy) Kim

Show Tv ekranlarında yayına hazırlanan TİMS &B imzalı, Osman Taşçı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, Ethem Özışık’ın senaryosu yazdığı Yüz Yüze Dizisi 19 Ekim Perşembe günü başlıyor. Yüz Yüze Ender (Rüzgar Aksoy) Kim ? Gerçek Adı, Sevgilisi Boyu, Kilosu, Oynadığı Diziler? Sorularının cevaplarını [mavitext]dizihabersitesi[/mavitext] ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

Yüz Yüze Show oyuncuları izle
Yüz Yüze Ender Kim

Show TV’nin yeni dizisi YÜZ YÜZE, yayın hayatına girmeye hazırlanıyor. Yüz Yüze Dizisinde hırsızlık masasının başkomiseri olan, kurnaz, takıntılı ve Başkomiser [kirmizitext]Seliha [/kirmizitext]ya umutsuzca aşık bir karakter olan ENDER Başkomiseri canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek adı Rüzgar AKSOY‘dur.

Yüz Yüze
Yüz Yüze Ender (Rüzgar Aksoy) Kim

 

Rüzgar Aksoy Kimdir?

Rüzgar AKSOY, 5 Ocak 1981 (36 Yaşında) İstanbul doğumludur. Oyuncumuz Haliç Üniversitesi Konservatuvar Yüksek Lisans mezunudur. Rüzgar Aksoy, oyunculuğun yanı sıra ünlü bir seslendirme sanatçısıdır. 2008-2010 yılları arasında Atv ekranlarında yayınlanan Adanalı isimli dizi ile oyunculuğa adım atmıştır. Rüzgar Aksoy, 181cm boyunda ve 80 kilodur. Oyuncumuzun bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Yüz Yüze Dizisi Ender
Yüz Yüze Ender (Rüzgar Aksoy) Kim

Rüzgar AKSOY’un Yer Aldığı Bazı Yapımlar:

  • 2015 – Kara Sevda
  • 2015 – Yunus Emre Aşkın Yolculuğu
  • 2014 – Ah Neriman
  • 2012 – Annem Uyurken
  • 2011 – Karakol
  • 2010 – Türkan
  • 2010 – Adanalı
  • 2008 – Serçe

 

4 kişilik bir çetenin lideri Cino’nun hayatını konu ediniyor. Asıl adı Cihangir olan fakat Cino olarak tanınan kişinin polis olan babası büyük bir uyuşturucu operasyonunda yanlış anlama sonucunda öldürülmüş ve hak etmediği şekilde vatan haini olarak anılmaktadır. Cino için artık tek bir amaç vardır o da babasına bunu yapanlardan intikam almaktır. Bunun için yıllar önce babasının katili olan kişiyle yüzleşir.