Zuhal Topal 10 Nisan Locada Sürpriz Aşk

0

Zuhal Topal 10 Nisan yeni bölümde Güzelliği ile herkesi büyüleyen Elena Hnaımın ilk talibi kim olacak. Elena ilk talibine bir şans verecekmi güzeller güzeli gelin adayı Angelina’nın şok itirafı sonrası ortalık karıştır. yakışıklı damat adayı Özgür ile Güzeller güzeli gelin adayı Angelina arasında sürpriz aşkmı doğdu. Angelina ile Özgür bey evlilik yolunda kendilerine bir şans vereceklermi son kararları ne olacak. yeni gelen yakışıklı damat adayı farid ilk talibine ne cevap verecek. güzeller güzeli gelin adayı Naz hanım yeni gelen talibine ne cevap verecek. yakışıklı damat adayı Naz hanımı kendine aşık edecekmi yakışıklı damat adayı Ali bey yeni talibine ne cevap verecek. güzelelr güzeli gelin adayı Mihriban’dan olay yaratacak açıklamalar Birkan ile Mihriban arasında neler yaşandı. Mihriban hanım ile Birkan bey evlilik yolunda kendilerine bir şans verecekmi?

Zuhal Topal 10 Nisan Locada Sürpriz Aşk

Hilal Hnaım yeni talibi Kerem beye bir şans verecekmi istanbuldan gelen Kerem bey Hilal hanımı etkilemeyi başaracakmı yakışıklı damat adayı İbrahim beyinde bir talibi geldi. İbrahim beye talip olarak Mine hanım geliyor. Mine Hanım İbrahim beyi etkileyip bir çay içicekelrmi yakışıklı damat adayı Uğur bey yüzünü ve ismini gizleyen esrarengiztalibine bir şans verecekmi son kararı ne olacak.

Yakışıklı damat adayı Taner bey ile Hilal Hanımarasında süprriz aşk doğdu Hilal Hanım ile Tamer beyin son kararları ne olacak.güzeller güzeli Gamze hanım yeni talibine bir şans verecekmi Gamze hanımın son kararı ne olacak.Zuhal Topal 10 Nisan yeni bölüm Star Canlı Yyaın

ZUHAL TOPAL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Damat Adayı İbrahim bey ile Yaşariye hanımdan çok özel görüntüler ortaya çıktı. Yakışıklı damat adayı Tolga bey ve Elena Hanımda şok karar geldi. Tolga bey Helena Hnaımla Evlilik yolunda devam edecekmi?Tüm Taliplerine Hayır diyen Begüm hanım yeni talibine evet diyecekmi güzeller güzeli Naz hanım kendisine gelen İnatçı talibine bir şans verecekmi

Yakışıklı damat adayı Ali bey İranlı Saba Hanıma bir şans verecekmi Ali bey ve Saba Hanım hangi kararla stüdyodalar son kararları ne oldu.Kubilay bey ile Yollarını ayıran Nagihan hanıma talip olarak ferdi bey geliyor. Nagihan hanım yeni talibi Ferdi beye bir şans verecekmi Emine ablaya talip dayanmıyor. Hergün yeni bir talibi gelen emine ablaya bugünde bir talip var Emine Ablaya talip olarak Adnan bey geliyor. Emine Abla Adnan abiye bir şans verecekmi son kararı ne olacak.

yakışıklı damat adayı Demir abininde bir talibi var Demir abiye talip olarak Bergüzar hanım geliyor. Demir abi yeni talibi Bergüzar hanıma bir şans verecekmi Demir Beyin Bergüzar hanımla ilgili son kararı ne olacak.İbrahim bey ve Yaşariye hanım olumsuz karar aldılar. Öte yandan yakışıklı damat adayı Özgür beyinde bir talibi var Özgür beye talip olarak Fidan hanım geliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here