Zuhal Topal 13 Nisan Serkan ve Esin Ayrıldı mı?


Esra Erol 13 Nisan Yeni bÖlümde Mehmet ile Bahar canlı yayında yüzleştiler. Mehmet ile Bahar Yüzleşmesinde neler oldu. Mustafa ile Ceyda krizinde neler oldu. Mustafa ile Ceyda hangi kararı aldılar. Ceyda Mustafa ayrıldılarmı Bir diğer gelin adayı Ruşen hanım ile Mehmet bey hangi kararla stüdyodalar. Mehmet beyin annesinin egllini olarak görmek istemediği Ruşen hanım Mehmete ne cevap verdi.

Findalndiyada doğan Sonra Müslüman olan Muhammed Locada Gönlünü kime kaptırdı. Muhammedin teklifine gelin adayı ne cevap verecek. Düğünlerine saatler kala Songül ile Aziz beyin son kararları ne oldu. Tüm Pürüzleri giderip evleneceklermi?gelin adaylarından Sultan hanım yeni talibi Ercan beye bir şans verecekmi?

Dizi Haber Sitesi  Yıldızlar Şahidim Yavuz Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi

Sultan hanım’ın son kararı ne olacak. Tüm Taliplerine hayır diyen Sultan hanım Ercan beye evet diyecekmi?Güzel gelin adayı Emine hanım’ın bir talibi var Emine hanım Kendinden yaşça küçük olan Armağan beye bir şans verecekmi?Öte yandan Dün Görüşüp konuşan Gizem hanım ile Birkan beyin son kararları ne oldu.

Locanın birbirine yakıştırdığı çift olan Gizem ile Birkan beyin hkararları ne oldu.Boks Eğitmeni Ömer Bey locadan gönlünü kime kaptırdı. Ömer beyin teklifine gelin adayı ne cevap verecek.yakışıklı damat adayı Tarık beyinde bir talibi olacak. Tarık beye talip olarak Güzel gelin adayı Bilge hanıma bir şans verecekmi dün görüşen ve olumlu karar alan Sercan hanım ile İsmail bey neden anlaşamadılar.

Dizi Haber Sitesi  Çember Dizisi Komiser Yardımcısı Ayşe (Pelin Akil Altan) Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi? Oynadığı Diziler

İsmail bey ile Sercan hanımın son kararları ne oldu.Pamuk Hanım yeni talibi Berkay bey ile hangi kararı aldı. Pamuk Hanım Berkay beye bir şans verecekmi Dün Görüşen Gökhan bey ile Alev hanımın son kararları ne oldu. Hangi konuda anlaşamadılar.

dün görüşen ve son kararları için stüdyoya gelen serhat bey ile Süheyla hanım neden ayrılık kararı aldılar. Son Kararları neden olumsuz oldu.Canlı Yayında Gelin adayı Songül hanımın kınası gerçekleşti Kına’dan çok özel görüntüler ilk kez yayınlandı. Songül hanım sonunda evleniyor. Esra erol 13 Nisan Yeni Bölüm Atv Canlı Yayın

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın