Zuhal Topal 2 Ocak Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?


Zuhal Topal 2 Ocak Var Mı Yok Mu

Star ekranlarının sevilen izdivaç programı Zuhal Topal’la 2 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelmeyecek. Bu haber izleyicisini oldukça üzdü. İzleyicinin yeni yılla birlikte gündüz kuşağında ilgiyle izlediği izdivaç programının ekranda olmayışı hayal kırıklığı yarattı. Peki Zuhal Topal’la 2 Ocakta Neden yok? Zuhal Topal’la 2 Ocakta neden yayınlanmıyor?

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topal'la Erkan Ve Zahra'nın Kına Gecesinden Görüntüler 

Zuhal Topal 2 Ocak Neden Yok, Neden Yayınlanmıyor

Zuhal Topal’la Evlilik programı 2 Ocak- 6 Ocak tarihleri arasında Seda Sayan ve Esra Erol ile de yaptıkları centilmenlik anlaşması gereği düşen reytingleri dolayısıyla 1 haftalık yayın yapmama kararı aldılar. Daha önce de bir centilmenlik anlaşması yapmışlar ve birbirleri arasında locadaki adaylardan transfer yapmayacaklardı.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topal'la Yaprak ve Uğur tartışmasının sebebi ne?


Zuhal Topal 2 Ocak Final Mi Yaptı, Yayından Mı Kaldırıldı

Evlilik programları son zamanlarda, özellikle de ülkemizin şu zor günlerinde bu kadar acı ve şehit haberlerinin geldiği günlerde oldukça eleştiri almış ve Rtük’e bu konuda bir çok şikayetler olmuştu. Bu yüzden evlilik programlarının yayından kaldırılması konusunda bir sürü haberler yapılmıştı. Ancak şuan için bununla ilgili bir yaptırım söz konusu değil. Yani evlilik programlarının yayından kaldırılması ile ilgili bir durum şuan için söz konusu değil.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topal'la Hanife'nin talibi Serkan hakkında şok iddialarSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın