Zuhal Topal 3 Ocak Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?


Zuhal Topal 3 Ocak Var Mı Yok Mu

Zuhal Topal’la evlendirme programında bir değişiklik meydana geldi. Programın sevenleri 3 ocak Salı günü Star Tv ekranlarında ilgili yayının olmadığını fark etti. Üzüntü ile karşılanan bu olay fanları tarafından programın yayından kaldırıldığı sorusunu akıllara getirdi. Zuhal Topal’la 3 ocak Salı günü neden yok?

Dizi Haber Sitesi  Hanife Serkan Neden Tartıştı? Neden Bitti? Neden Olmadı?Zuhal Topal 3 Ocak Neden Yok, Neden Yayınlanmıyor?

Zuhal Topal’la programının 3 ocak Salı günü yayınlanmama sebebi elbette yayından kaldırılması değil. Program bir anlaşma gereği bugün yayınlanmama kararı aldı.Zuhal Topal 3 Ocak Final Mi Yaptı, Yayından Mı Kaldırıldı

Sevilen program Esra Erol’da ve Seda Sayan’la yaptıkları anlaşma gereği 2 Ocak- 6 Ocak tarihleri arasında yayınlanmama karar aldılar. Sevilen programlar bu hafta yayınlanmayacak. Evlendirme programlarının yayından kaldırılması ile ilgili bir çok şikayet ve yorum yapıldı ancak şuana kadar konu ile ilgili resmi bir adım atılmadı. Yani programlar önümüzdeki haftadan itibaren ekranlarda olmaya devam edecek.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topalla Vedat Kim? Dileğin Talibi Vedat Kim? Dilek Ne Cevap Verecek

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın