Zuhal Topal Hanife İle Deniz Neden Ayrıldı? Neden Kavga Etti?


Zuhal Topal Hanife İle Deniz Neden Ayrıldı? Neden Bitti?

Zuhal Topalla İzdivaç Fox ekranlarında sevilerek takip edilmeye devam ediyor. Gelin adayları ile damat adayları bir birlerini buluyor beğeniyor ama sonra ne oluyorsa oluyor bi türlü evlenemiyorlar. Benim beğendiğim beni beğenmez,beni beğeneni ben beğenmem misali,locadaki adaylara bir sürü talip geliyor. Bir çay ya içiyorlar ya da içmiyorlar görüşmeleri devam etmiyor. Sonunda da yine locada kendi arkadaşlarından birileriyle görüşüyorlar. Son olarak da Hanife’nin Umut’tan ayrılmasından sonra Hanife’ye talip olan Deniz Hanife ile çaya çıkmış ve görüşmeye başlamışlardı. Aslında Hanife de Deniz’e ilgi duyduğunu ve Deniz’den de ilgi beklediğini söylemişti. Yani ikisi de birbirine karşı boş değillerdi ancak ne olduysa yine olmadı.

Dizi Haber Sitesi  Müzikte Hangi İsimde Bir Nota Vardır

Zuhal Topalla Hanife Aşkı Nasıl Başladı

Zuhal Topal Hanife İle Deniz Neden Kavga Etti?

İzleyiciler Deniz ile Hanife arasında çıkan tartışmanın asıl sebebinin Hanife’nin unutamadığı Umut olduğunu ve tartışmaların,kavgaların hep bu yüzden çıktığını söylüyorlar ancak bize göre tek sebep bu değil. İlişkiler çiçek misali bazen açar bazen solar hep güllük gülistanlık olmuyor. Bazen kavgalar bazen mutluluklar oluyor. Tabi başka dedikodular da dönmüyor değil. Programdan ayrılan bazı adayların yaptıkları açıklamalara bakılırsa bu locada oturan adayların tamamen ajanslar için çalıştığı ve rol icabı orada reyting için tutulduğu ve bu yüzden de ilişkilerinde hep merak uyandırmak için bazen ilişkilere başladıkları bazen de ayrıldıklarını söylüyorlar. Tabi bu tip ilişkilerde dedikodu çok olur. Hayır işlerin muzır manisi çoktur.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topalla İzdivaç Hanife İle Deniz'in Şarkısı ve Sözleri

Zuhal Topalla Hanife Deniz neden tartıştı

Zuhal Topal Hanife İle Deniz Ayrılacak mı?

Hanife ile Deniz’in asıl ayrılık sebebi de Hanife’nin kıskançlıkları ve Birkan’ın bunlara gelememesi ve atılan triplerden hoşlnaması diyebiliriz0.Hanife Deniz’in eski kıs arkadaşı Alise ile aşk yaşamasını ve Denizi’in ona “Seni Seviyorum” demesi Hanife’yi kıskandırmış ve bunun üzerine Deniz ile tartışmaları başladı ve kavga etiler.Umarız yakışıklı damat adayı Deniz ile güzel Gelin adayımız Hanife ufak tefek tartışmaları,anlaşmazlıkları dert etmezler ve evlenip mutlu olurlar.Zuhal Topalla Hanife Deniz nasıl gidiyor

Zuhal Topalla İzdivaç Deniz Hanife’yi Aldattı mı? Kiminle Aldattı? Tıklayınızdeniz hanifeyi aldatıyor mu

Zuhal Topal Hanife İle Deniz Aşkı Nasıl Başladı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal Hanife İle Deniz Neden Ayrıldı? Neden Kavga Etti? (1 Yorum)