Zuhal Topal’la Angelina kim? Angelina hakkında herşey


Zuhal Topal’la Angelina kim? Angelina hakkında her şey

Zuhal Topal’la programı damat ve gelin adaylarını bir araya getiren ve evlenmek isteyen çiftler için bir olarak karşımıza çıkmakta. Haliyle programa gelen bir çok damat ve gelin adayı birbirinden renkli kişiliklere sahip. Bu adaylardan birisi de Angelina. Angelina yabancı asıllı bir gelin adayı. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken birisi.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topalla Mehmet ve Seda Son Durum Ne? Neden Tartıştılar? Neden Ayrıldılar?

 

zuhal-topalla-angelina-kim-angelina-hakkinda-hersey

Zuhal Topal’la Angelina kim?

Uzun boylu talipleri  bekleyen Angelina rus asıllı Türk vatandaşıdır. Annesi Kırım Türkü olan Angelina’nın babası polistir. annesi aşçı olan Angelina 22 yaşındadır. 1,5 yıl önce Moskova’dan gelen Angelina yaklaşık 1,5 yıldır Türkiye’de yaşamaktadır. Türkiy’de tercümanlık yapan angelina aynı zamanda modellik yaparak geçimini sağlamaktadır.

Bir çok yarışma programında adaylar elendikten sonra diğer programlara transfer oluyorlar. Angelina’da bu yaarışmacılardan birisi. Daha önce Gelinim Sensin programında yarışan yarışmacı daha sonra zuhal Topal’la yarışmasına geldi. Şuan Star tv ekranlarında gösterilen Zuhal Topal’la yarışmasında taliplerini bekliyor. Eğer Angelina’yı beğendiniz ve ona talip olmak isterseniz programı arayıp iletişime geçebilirsiniz.

Angelina’nın resimleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal’la Angelina kim? Angelina hakkında herşey (3 Yorum)