Zuhal Topal’la Angelina’nın iddialarına Hanife’nin tepkisi ne oldu?


Zuhal Topal’la Angelina’nın iddialarına Hanife’nin tepkisi ne oldu?

Zuhal Topal’la her geçen gün yeni bir gerilime sahne oluyor. Bin bir umutlarla başlayan Hanife ve Serkan ilişkisi yeni gelişmelerle çıkmaza girecek gibi.

zuhal-topalla-serkanin-arkadasi-angelinanin-iddialari-ortaligi-karistirdi

Hanife Angelina ve Serkan aradında ki polemiğe pek fazla girmek istemedi ancak daha sonra Serkan’a yüklendi. bu durumdan neden kendisine söz etmediğini söyledi. Angelina ve Serkan’ın bir zamanlar arkadaş olduğunu Hanife bilmiyordu. O dönemde Angelina Serkan’dan hoşlanmış ancak Serkan sadece arkadaş olarak kalmış. bu durumda Angelina Serkan’dan umutlanmış, kendisine talip olacağını düşünmüş. Ancak Serkan locaya gelipte Hanife’ye talip olunca Angelina çok şaşırmış ve Serkan’ın kendini kandırdığını düşünmüştür. Angelina’nın iddialarına ilişkin hazırladığımız haberi buradan okuyabilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topal Ali'nin Talibi Pınar Kim? Ali Pınar Görüşmesi

zuhal-topalla-serkanin-arkadasi-angelinanin-iddialari-ortaligi-karistirdi-4

 

Hanife’nin daha sonra Serkan’ın Angelina ile ilgili tavılarına karşı söylediği sözler dikkatlerden kaçmadı. Hanife, Serkan’a Angelina’ya karşı samimi tavırlarda bulunduğunu söylüyor. Bir anlamda Angelina ve Serkan arasında bir şeyler olduğunu düşünen Hanife kararını yarın yani 29 kasımda verecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın