Zuhal Topalla Birkan ve Luvirta Son Durum Ne? Neden Tartıştı? Neden Olmadı?


Zuhal Topalla Birkan ve Luvirta Son Durum Ne?

Zuhal Topalla İzdivaç Star Tv ekranlarında oldukça beğeni ile izlenmeye devam ediyor.Fox Tv’de yayınlanan Gardrop Savaşları programından elendikten sonra evlenmek için  Programa süpriz bir şekilde dahil olan Luvrita ile Birkan görüşmesi oldukça iyi başlamıştı. Birkan Luvrita’nın dobralığına ve harbiliğine hayran kalmış ve güzellik gelip geçici ben Onu olduğu gibi sevdim diyordu.Birkan’ın görüşmeyi kabul ettiği Luvrita ile aralarındaki görüşmeye gölge düştü.

esra-erolda-umutpamukun-gozyaslarina-teslim-mi-oldu-yoksa-hala-hayir-mi-diyor8

 

Zuhal Topalla Birkan ve Luvirta Neden Tartıştı?

Birkan Sevgi’den ayrıldığından beri görüştüğü herkese her adayına sosyal medya takıntısı, açık giyinme takıntısı ve erkeklerle olan ilişkilerindeki hassasiyeti anlatmış ve bu kriterlerine uymayan uyamayan adayları ile devam etmemiştir. Luvrita’nın Birkan ile gittiği bir mekanda göbeği açık kıyafet giymesi ve Birkan’ın kaba bir şekilde emrivaki konuşmaları Luvrita ile aralarında soğukluklar girmiş ve tartışmışlardır.

Dizi Haber Sitesi  Anna Neden Ağladı?

 

esra-erolda-nadya-senol-nikah-masasina-mi-oturuyor-nadya-senoldan-ne-istedi4

Zuhal Topalla Birkan ve Luvirta Neden Olmadı? Neden Bitti? Neden Ayrıldılar?

Birkan Luvrita’yı kriterlerine uymadığı için ve uymaya çalışmadığı için ayrıca giyim tarzına ve geçmiş yaşantısına olan takıntısından dolayı görüşmeyi bitirmek istedi ve ayrıldılar. Birkan ile Luvrita arasında çıkan kıskançlık yüzünden görüşmeleri sonlandırdılar.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topal'la Serkan'ın kalbinde kim var? Serkan kime gönlünü kaptırdı?

 

 

Birkan’ın Esmira’yı araması hala eski talipleri ile görüşmesi Luvrita’yı kıskandırmış ve aralarında bundan dolayı bir tartışma çıkmıştır. Birkan her ne kadar başka bir sebepten dolayı aradı dese de Luvrita’yı ikna edememiş  ve Luvrita daha fazla polemiğe girmeyeceğim diyerek Birkan’ı terketmiştir. Birkan da bunun üzerine Luvrita’nın da birisi ile görüşmeye devam ettiğini iddia etti.

 

 

Zuhal Topalla Birkan ve Luvirta Görrüşmesi Nasıl Başladı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın