Zuhal Topalla Mehmet ve Seda Son Durum Ne? Neden Tartıştılar? Neden Ayrıldılar?

4

Zuhal Topalla Mehmet ve Seda Son Durum Ne?

Star Tv de oldukça beğeni toplayan Zuhal Topalla evlilik programı yeni aşklara şahitlik etmeye başladı. Programda locadaki damat adaylarından Mehmet kendisine gelen talibi Seda ile duygu dolu romantik anlar yaşadılar. Seda ile kahavaltıya giden çift güzel bir gün geçirdiler. Birbirlerine karşı boş olmayan çift daha nice güzel günler geçirecek gibi. Ancak ikisinin de farkında olduğu ve ilişkilerine karışan 3. bir kişi ortalığı karıştırabilir.Zuhal Topalla Mehmet ve Seda Son Durum Ne

Zuhal Topalla Mehmet ve Seda Neden Tartıştılar? Neden Kavga Ettiler?

Mehmet Seda’dan özellikle de başkalarının kendisi için ne söylediklerine takılmamasını onların söylediklerine kulak asmamasını istemiş ancak Seda yine de duramamış ve Mehmet’in daha önce yaşadığı ilişkiler yüzünden Mehmet ile tartışmıştır. Birbirlerine çok yakışan iki çiftin kavga etmesi hem stüdyodakileri hemde TV başındaki sevenlerini üzmüştür. Özellikle de Daha önce Mehmet ‘in Melisa ile yaşadığı aşk kavganın sebebi olacak gibi?Zuhal Topalla Mehmet ve Seda Neden Tartıştılar

Zuhal Topalla Mehmet ve Seda Neden Ayrıldılar? Neden Bitti?

https://www.youtube.com/watch?v=5eBmks8Ye18

 

4 YORUMLAR

  1. Bakin insallah hayirliysa olsun.Eger konu ozur dilemekse ben ikiniz adinada ben sizden ozur dilerim.Ama ikinizde durust olun.Ve birbirinize GUVENİN.Ben dugununuze GELİCEM.

  2. Bakin insallah hayirliysa olsun devam edin.Ben ikiniz adina birbirinizden pzur dilerim.Yeterki siz barisin.Ama birbirinize dirust olun.Ben dugununuze gelecegim.LUTFEN BENİ DİKKATE ALİN.

  3. Sevgili Mehmet kardesim ben 40 yasinda cok zor bir hayat yasamis bir ablanim.Sedayi iyice tani o EVLENİLECEK İNSAN.ONU KACİRMA.ONUN GİBİSİNİ BULAMAZSİN.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here