Zuhal Topal’la Serkan’ın arkadaşı Angelina’nın iddiaları ortalığı karıştırdı


Zuhal Topal’la Serkan’ın arkadaşı Angelina’nın iddiaları ortalığı karıştırdı

Star Tv ekranlarının sevilen evlendirme programı Zuhal Topal’la da ortam gerilmeye devam ediyor. Hanife ve Serkan’ın ilişkisi tüm türkiye tarafından ilgi ile takip edilen durumdu. Ancak son gelişmeler bu ilişkininde sonunu getirecek gibi. Serkan ‘ın arkadaşı Angelina’nın programa katılıp erkan hakkında söyledikleri ilişkinin sonu getirecek cinsten.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topal'la Serkan'ın talibi Ferihşah kim?

Zuhal Topal'la Serkan'ın arkadaşı Angelina'nın iddiaları ortalığı karıştırdı-zuhal-topalla-angelinanin-resimleri

Angelina’nın iddiaları ortalığı karıştırdı

Angelina Serkan hakkında söyledikleri Hanife’yi çok kızdırdı. Hanife ilişkiyi bitirme aşamasına geldi. Ortam çok gerildi. Ayrıntılar birazdan.

Serkan’la arasında bir ilişkinin olduğunu iddia eden Angelina, Serkan’ın da kendisinden hoşlandığını iddia etmektedir. Serkan ve Angelina’nın daha önceden arkadaş olduğunu, bu arkadaşlık döneminde Angelina ve Serkan’ın birbirlerine sevgi beslediği söyleyen Angelina kafaları karıştırdı. Serkan ise böyle bir şeyin olmadığını, Angelina’ya karşı hiç bir şey beslemediğini söyledi. Ben sadece arkadaş olarak Angelina ile konuştuğunu söyleyen Serkan bu iddiaları reddetti.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topal Serkan'ın Talibi Öznur Kim? Serkan ile Öznur Görüşmesi

Hanife ise Serkan’ın Angelina’ya kur yaptığını, işveli işveli yaklaşımlarda bulunduğunu, bundan dolayıda Angelina’nın cesaret alıp Serkan’ın kendisine döneceğini söylediğini belirtti.

28 Kasım tarihli programdan resimler

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın